• Обновено
Инктастично Руно Навидад Лама Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Маица

Инктастично Руно Навидад Лама Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Маица

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Бебе Маица со симпатична Каваи лама со Божиќни светла и снегулки графички. Фелиз Навидад. Руно Навидад. Среќен божиќен подарок. Inktastic Руно Navidad Llama Новороденче Маица Унисекс Црвено 18 Месеци. Симпатична Каваи лама Со Божиќни светла Бебе Маица. Фелиз Навидад. Руно Навидад. Печатени ВО САД. 100% чешлан памук со прстен. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. среќен pinkinkartkids доенчиња маици туш подарок новороденче облека облека.

Останатите карактеристики

Слични понуди