• Обновено
BOO Компатибилен 5ft Бело МИКРО USB Кабел Полнач Кабел Олово Замена За Zenfone МА ZB555KL ZB556KL Моќ PSU

BOO Компатибилен 5ft Бело МИКРО USB Кабел Полнач Кабел Олово Замена За Zenfone МА ZB555KL ZB556KL Моќ PSU

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

5ft Бело Микро USB Кабел Кабел Кабел Олово За Zenfone Max (M1) ZB555 KL/ZB556 KL Моќ PSU 5ft Бело Микро USB Кабел Кабел Кабел Доведе За Zenfone Max (M1) ZB555 KL/ZB556 KL Моќ PSU. Издржлив : Изработен Од најдобрите материјали, животниот век на снабдувањето со кабел е подолг од другите производи, Повеќе заштеда на енергија и заштеда на енергија,што го прави издржлив и достапен производ. Секој детал е внимателно разгледан - од меки, свиткувачки кабли до мазни, заоблени агли .Овој Кабел За Напојување беше Совршена Замена Што Беше Направена со Квалитетни Материјали И Тестирана од Производителот. Важни Белешки : ве Молиме обрнете внимание на тоа дали напонот на апаратот одговара на адаптерот. Неуспехот да се совпадне може да резултира со недостапност. Ве молиме потврдете дали големината на портата на адаптерот одговара на вашиот уред пред да ја купите. Пакетот вклучува : 1 х Висококвалитетен Кабел.

Останатите карактеристики

Слични понуди