• Обновено
Рамна Темно Кафеава Дрвена Рамка - Работ Медиум-Одлично За Постери, Фотографии, Уметнички Отпечатоци

Рамна Темно Кафеава Дрвена Рамка - Работ Медиум-Одлично За Постери, Фотографии, Уметнички Отпечатоци

DEN 798.08
Тековен
Во продавницата

Сосема Нова Рамка Рачно Изработена Во Рамката НА САД Вклучува Акрилик, Подлога И Висечки Хардвер Отпорен НА УВ И Внатрешна Рамка Димензии : 22х34 // Вкупна Големина : 24, 5х36, 5 Ширина На Рамката : 1,25 100% Гарантирано Задоволство - - - - - Сосема Нова Рамка Рачно Изработена Во Сад Рамката Вклучува Акрилик Отпорен НА УВ, Подлога И Висечки Хардвер Во Димензии на Рамката : 22х34 // вкупна ГОЛЕМИНА : 24, 5Х36, 5 Ширина На Рамката : 1,25 100% Гарантирано Задоволство.

Останатите карактеристики

Слични понуди