• Обновено
Менс Минг Тело Обликувач Елек, Градите Стомакот Компресија Резервоарот Врвот, Стомакот Крие Долна Кошула-Промена Во Секунди

Менс Минг Тело Обликувач Елек, Градите Стомакот Компресија Резервоарот Врвот, Стомакот Крие Долна Кошула-Промена Во Секунди

DEN 247.84
Тековен
Во продавницата

90" Ракав : 26.89"големина : 3хл Биста : 135см/53.20" должина : 81см/31.73" Рамо : 46cm/18.18" рамо : 54см/21.11" Ракав : 25cm/9. Ако не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да побарате враќање на средствата.15" рамо : 56см/22.26" ракав : 31см/12. ви благодариме за разбирањето.07"сезона : четири Сезонистил : мода совршено со вашите омилени чевлиодлична за забава,дневно,Плажа,сигурен сум дека ќе ви се допадне!Материјал : Должина на Полиестерска Облека : Редовна Пригода : Слободно Време што добивате : 1 еез топит е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење ♛Упатство за нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте пред да нарачате и изберете ја соодветната големина и обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќање.84" Должина : 71cm/27.05" ракав : 32.43" Должина : 74cm/29. Ви благодариме за соработката. ♛Испорака/Услуга : Откако ќе ја поставите нарачката, веднаш ќе ја организираме испораката и обично се потребни 10 до 12 дена за да се испорача стоката. Ако добиете какви било проблеми по нарачката (на пример : оштетен, погрешен производ), или не пристигнал долго време стока, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 4904 часа.80" должина : 84см/33.

Останатите карактеристики

Слични понуди