• Обновено
Женски Без Ракави Летна Лабава Секојдневна Кошула Блузи Елек Блуза

Женски Без Ракави Летна Лабава Секојдневна Кошула Блузи Елек Блуза

DEN 271.84
Тековен
Во продавницата

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели. дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет!Материјал : Ployestersize : S, M, L, Xlther има 2-3% разлика според рачното мерење.ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.1 инч = 2,54 цмпомнете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Што Добивате : 1 Х Женски Врвови (ве молиме проверете дали должината, фигурата на моделот е само за ваша референца) без Ракави. Повик. Машина за перење. Увезени. Дјуадбоу За Жени.

Останатите карактеристики

Слични понуди