• Обновено
Надворешен Електричен Тролинг Мотор 12в 55лб Вратило Кајман Б Лак Планината Брод Риболов Солена Вода Слатка Вода Со Далечински Управувач

Надворешен Електричен Тролинг Мотор 12в 55лб Вратило Кајман Б Лак Планината Брод Риболов Солена Вода Слатка Вода Со Далечински

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

3 инчен дијам Про Брзина Со Полна Моќност Макс. Веднаш на врвот е дисплеј за читач на енергија, поставен погодно и лесно читлив за да се види статусот на батеријата со длабок циклус 105АХ што произведува 1,5 часовен континуитет на максимална брзина. Контролирајте ја брзината и вртете безжично (или со опција за контрола на жична нога) за да ослободите раце за да се фокусирате на други работи. 1200 вртежи во минута Подводна Батерија Тип 1x105ah Длабок Циклус Батерија (батеријата не вклучува) сооднос На Управување 360 Степен Контрола Децивел Ниво (db) 50db Тежина 13,7 kg/30,2 lb Тип На Вратило Леано Алуминиумско Вратило Должина 54 инчи/1370mm Максимална Должина На Брод И Оптоварување 5,5 m/18 ft, 400kg.

Останатите карактеристики

Слични понуди