• Обновено
Автомобилска Боја За Допир за Брилијантниот Бел Бисер На Хонда Од ScratchWizard

Автомобилска Боја За Допир за Брилијантниот Бел Бисер На Хонда Од ScratchWizard

DEN 383.84
Тековен
Во продавницата

Scratch Wizard е формулиран за да одговара На Финишот На Производителот На Оригинална Опрема (OEM) и идеален за надворешни автомобилски мали поправки на гребнатини и чипови. Ако направите грешка за време на апликацијата или чувствувате дека вашата поправка испаднала лошо, едноставно почекајте 24 часа бојата целосно да се исуши, измачкајте со шкурка од 600 ронки и повторно започнете со поправка во точката во која сте ја направиле грешката.5 мл фабрички соодветна боја за допир, кит за полнење гребнатини, вишок боја и отстранувач на кит, крпи за еднократна употреба, четка за допир со фини врвови, ракавици и насоки. Ние стоиме зад квалитетот на нашите производи за боја.

Останатите карактеристики

Слични понуди