• Обновено
Убава 1. Каратно Тркалезно Сечење Дијамантски Моисанит Цветен Веренички Прстен, Антички Венчален Прстен, Еден Соодветен Бенд Во Сребро Со 18к Бело Злато, Подарок За ?

Убава 1. Каратно Тркалезно Сечење Дијамантски Моисанит Цветен Веренички Прстен, Антички Венчален Прстен, Еден Соодветен Бенд

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Можеме да ја прилагодиме вашата нарачка со вистински дијамант моисанит, морганит, црвен рубин, зелени смарагди, син сафир, син аквамарин, црн дијамант. Ова се нашите најниски продажни цени за сезоната. Ако ви се допаѓа овој прстен, но сакате да направите неколку мали промени во него – ние правиме бесплатно. ако сакате поинаква форма од онаа прикажана на сликата - и ние би биле среќни да го направиме тоа за вас . Сите наши веренички прстени се направени со најквалитетни камења. Овој прстен можеме да го направиме помеѓу големини од 3,5 до 11 . Можеме да прилагодиме 10к, 14к или 18к цврсто бело злато, розово злато или жолто злато. Купувајте Со Целосна Доверба 100 % Задоволство.

Останатите карактеристики

Слични понуди