• Обновено
Kidsга Деца Девојки Бебе Мало Дете Боди Дете Долги Ракави Цветни Крпеница Машна Ромпер Комбинезон Облека Облека

Kidsга Деца Девојки Бебе Мало Дете Боди Дете Долги Ракави Цветни Крпеница Машна Ромпер Комбинезон Облека Облека

DEN 169.28
Тековен
Во продавницата

Сезона : umn, Зима. Должина на ракавот : Табела Со Долги Ракави : . Големина : 6м Препорачана Возраст : 0-6 Месеци Биста : 50см/19,69" Должина : 54см/21,26"Големина : 12м Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 54см/21,26" Должина : 58см/22,83"Големина : 18м Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 58см/22,83" Должина : 62см/24,41"Големина : 24м Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 62см/24.41" должина : 66см/25.98"големина : 3д Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 66см/25.98" должина : 70см/27.56" боди ЗА БЕБЕ ДЕВОЈКА КРАТОК РАКАВ Симпатична Детска Облека. Новороденче Новороденче Девојче Девојче Боди Ромпер Комбинезон Облека облека. Одличен подарок за туш за бебиња за нова или очекувана мајка. Материјал : бебе девојчетоа природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Екстра нежна за кожата на бебето. Повод : хипстерско боди Добро За секојдневно носење, летни денови, велигденска забава, секојдневно облекување, забава, роденден, фотографија ,посета, детско место или други специјални прилики, исто така одлична идеја за подарок за шоу за бебиња.

Останатите карактеристики

Слични понуди