• Обновено
Лето Деца Мали Чевли Момчиња И Девојчиња Спорт Лесен Платно Кука Јамка Лизга На Чевли За Деца

Лето Деца Мали Чевли Момчиња И Девојчиња Спорт Лесен Платно Кука Јамка Лизга На Чевли За Деца

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Летни Деца Детски Чевли За Бебиња Момчиња И Девојчиња Спортски Лесни Платно Кука Јамка Лизга На Чевли за Деца. Моден дизајн,!. Пол : Унисекс Бебе. Горниот материјал за чевли : Платно. Тип На Затворање : Јамка За Кука. Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Што добивате : 1 пар чевли Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Материјал Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Дизајн Стил : Деца Момчиња Девојки Модни Чевли Кадифен Чевли Затворен Дом Топло И Симпатична Памучни Чевли. Избор На Големина : Ве Молиме Измерете Ја Должината На Стапалото И Изберете Ја Вашата Големина Според Табелата Со Големини. Широките Стапала Можеби Ќе Треба Да +1 Големина.

Останатите карактеристики

Слични понуди