• Обновено
Сехаз Уметнички Дела Метал Клуч Држач За Домашен Ѕид Стилски

Сехаз Уметнички Дела Метал Клуч Држач За Домашен Ѕид Стилски

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Овој држач за метални клучеви се однесува на Сите Љубители на Природата и може да се користи за закачување на крпи или клучеви според потребите. Изработен е од челик и Е обложен Со Црн прав за да се спротивстави на корозијата. Материјал : Челична Боја : Црна Произведена со најголема Точност и Одржување На Меѓународниот Стандард Произведен од Челик Обезбедува Неверојатен акцент за секоја просторија во вашиот дом Додатоците За Монтирање и упатството за Употреба ќе бидат обезбедени од наша страна заедно со производот Од Кој Е изработен Производот, обезбедувајќи челик со ласерско сечење и обезбедува корисност без да се загрози стилот. Уметничкото Дело сехаз произведува прекрасен асортиман на производи за домашен декор со уникатни и иновативни дизајни. Нашите производи ја зголемуваат привлечноста на вашите ентериери додека нудат целосна функционалност. Сехаз уметнички Дела премиум производите се задолжителни во секој дом Сехаз Уметнички Дела Метален Држач За Клучеви За Домашен Ѕид Стилски Држач За Клучеви За Закачалки За Клучеви За Ѕид (7 Куки, Клучеви Црни).

Останатите карактеристики

Слични понуди