• Обновено
Адвиикд Основни Резервоари За Женски Долни Кошули Тенкови Врвови Лесни Блузи За Резервоари Камис Халтер Резервоари За Жени Мода

Адвиикд Основни Резервоари За Женски Долни Кошули Тенкови Врвови Лесни Блузи За Резервоари Камис Халтер Резервоари За Жени Мода

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Женски Врвови Кошула За Џогирање Без Ракави Монистра Женски Врвкарактеристика : 90% полиестерски влакна и 10% ребро. Совршена еластичност, материјал за дишење и мека текстура. Во лето, кожата е мека и удобнаматеријал : Изработен Од Полиестер-Совршена еластичност, материјал што дише и мека текстура.СЕЗОНА : Летна Пригода : Пешачење, Џогирање, Возење Велосипед, Шопинг, Патување, Облека за Плажа.ПОЛ : Жени, Женски Врвови Кошула За Џогирање Без Ракави Женски Женски Врвови Женски Врвови Без Ракави Кошула За Џогирање Женски Врв. МАТЕРИЈАЛ : Полиестерски Влакна-Совршена Еластичност, Материјал За Дишење и Мека Текстура. ДИЗАЈН СТИЛ : Блузата Е Дизајнирана Во Кружен Врат, Не-ракави, Лабава, Печатена, Плисирана За Жени и Дами Носат. ФУНКЦИЈА : Врвовите Од Туника Без Ракави се Најдобриот Избор За Лето и Сезони. Услуга : Ако Се Соочите Со Проблеми При Користење На Нашите Производи, Ве Молиме Побарајте Помош. Ние Ќе Ви Обезбедиме Најмногу Услуги.

Останатите карактеристики

Слични понуди