• Обновено
Пренослив Виткач За Трепки Дамски Алатки За Трепки Долготраен Стил Делумен Мал Пренослив Виткач За Трепки Со Широк Агол

Пренослив Виткач За Трепки Дамски Алатки За Трепки Долготраен Стил Делумен Мал Пренослив Виткач За Трепки Со Широк Агол

DEN 191.84
Тековен
Во продавницата

1. Преносливиот виткач за трепки е мал, удобен и лесен за чување.2. Надворешната обвивка на мини виткачот за трепки е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, внатрешната обвивка е изработена од нерѓосувачки челик, а подлогата за трепките е изработена од силикон, кој е издржлив и еколошки.3. Вградена заменска силиконска подлога за продолжување на животниот век на виткачот на трепките. Силиконската лента има добра еластичност, мазните и нежни трепки полесно се виткаат, а времето на виткање е подолго4. Одговара на обликот на очите без да го исечете очниот капак, погоден за искривување на очите на повеќето луѓе,а внатрешните очи може да имаат и трепки за кукли 1. Преносливиот виткач за трепки е мал, удобен и лесен за чување. 2. Надворешната обвивка на мини виткачот за трепки е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, внатрешната обвивка е изработена од нерѓосувачки челик, а подлогата за трепките е изработена од силикон, кој е издржлив и еколошки. 3. Вградена заменска силиконска подлога за продолжување на животниот век на виткачот на трепките. Силиконската лента има добра еластичност, мазните и нежни трепки полесно се виткаат, а времето на виткање е подолго. 4. Одговара на обликот на очите без да го исечете очниот капак, погоден за искривување на очите на повеќето луѓе, а внатрешните очи може да имаат и трепки за кукли.

Останатите карактеристики

Слични понуди