• Обновено
Дозвола Карго Панталони За Мажи Тенок Долг Еднобоен Џеб Со Врвки Комбинезони Каки 32

Дозвола Карго Панталони За Мажи Тенок Долг Еднобоен Џеб Со Врвки Комбинезони Каки 32

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

?Прилика : панталоните се идеални за активности на отворено, како што се фитнес, возење велосипед, патување, пешачење, качување, трчање, музички фестивали, плажа и секојдневно секојдневно носење.50"Hip : 105cm/41.76"Size : 34 Waist : 85cm/33.46"Hip : 110cm/43. Панталоните остануваат опуштени преку колкот и бутот и се исправени низ ногата.37"Hip : 125cm/49. Вреди да се има во жешкото лето и кул сезона.31"Length : 102cm/40.43"Hip : 115cm/45.34" Табела Со Големини : Големина : 32 Половината : 80см/31,50" Колк : 105см/41,34" Должина : 101см/39,76"Големина : 34 Половината : 85см/33,46" Колк : 110см/43,31" Должина : 102см/40,16"Големина : 36 Половината : 90см/35,43" Колк : 115см/45,28" Должина : 103см/40,55"големина : 38 половината : 95см/37,40" колк : 120см/47,24" Должина : 104см/40,94"големина : 40 половината : 100см/39,37" колк : 125см/49,21" Должина : 105см/41,34".21"Length : 105cm/41.34"Length : 101cm/39. ❣ Добредојдовте во нашата продажба на дозвола за продавница.Машка Тенка Работна Облека Секојдневни панталони Панталони Џеб Со Ремен Со Цврста Боја Во Целина Информации За Производот : памучна Увезена ткаенина за затворање На Ременот е супер лесна, малку еластична, брза сува и удобна 8 функционални џебови, вклучувајќи 2 странични џебови, 2 џебови за товар со затворање На Копчиња, 2 мали џебови за товар и 2 задни џебови со лента за отпад со ремен за прилагодливо вклопување.

Останатите карактеристики

Слични понуди