• Обновено
аоселан Теал Еукалиптус Туш Завеса Сетови, Акварел Тиркизна Лисја На Врвот Фабрика Со Цветни Бања Декорација Со Куки

аоселан Теал Еукалиптус Туш Завеса Сетови, Акварел Тиркизна Лисја На Врвот Фабрика Со Цветни Бања Декорација Со Куки

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Забелешка : сите димензии се мерат рачно со отстапување (опсег) на 1-3см. Ставката може да биде малку поинаква од сликата поради осветлувањето и екранот на вашиот монитор. завесата за Туширање аоселан ви носи уникатно време за туширање.високиот квалитет на нашата завеса за туширање може да биде водоотпорен.aoselan туш завеса може да биде лесно да се мијат. Ви даде уникатен туш време Водоотпорен Туш Завеса Завеса туш завеса може да биде лесно да се мијат, машина се перат во ладна или топла вода, но не белилото. Ткаенина Полиестерска Завеса За Туширање оваа класична завеса за туширање е изработена од водоотпорна полиестерска ткаенина,бојата ќе биде светла и живописна. Нашите предности Нашите завеси за туширање доаѓаат во десетици стилови и бои, што ги прави идеални за деца, гости и мастер бањи. ????????? ???? - Мери 36" широк х 72 " висок. аоселан бања туш завеса Совршено големина за повеќето кади и туш кабини. Убаво завеси за чист, свеж изглед во вашата бања. ??????????? ????????? - Функцијата на 100% водоотпорен ви носи удобност. Доаѓа со 7 куки за завеси за туширање кои беа лесни за инсталирање. Отпорниот го прави способен да издржи груби и влажни средини. ???????? ???????????? - Направено од стручно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, која е направена да издржи средини за бања богати со влага. ???????? ???????????? - Завесата за туширање е изработена од стручно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина од 120гр/гсм, која е направена за да издржи средини за бања богати со влага. ????????? ???? - аоселан бања туш завеса ќе комплимент секоја бања, дома, стан, атлетски клуб, салата и насекаде на друго место ви треба сигурен туш завеса или лагер.

Останатите карактеристики

Слични понуди