• Обновено
Дете Деца Бебе Момчиња Девојчиња Диносаурус Краток Ракав Екипажот Вратот Маици Блузи Маица Облека Деца

Дете Деца Бебе Момчиња Девојчиња Диносаурус Краток Ракав Екипажот Вратот Маици Блузи Маица Облека Деца

DEN 333.12
Тековен
Во продавницата

Големина : 90 Препорачана Возраст : 1-2 Години Биста : 55см/21.6" Должина : 37см/14.6" Големина : 100 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 59см/23.2" Должина : 40см/15.7" Големина : 110 Препорачана Возраст : 3-4 Години Биста : 63см/24.8" Должина : 43см/16.9" Големина : 120 Препорачана Возраст : 4-5 Години биста : 67см/26.4" Должина : 46см/18.1" големина : 130 препорачана возраст : 5-6 години биста : 70см/27.6" Должина : 50см/19.7" големина : 140 препорачана возраст : 6-7 години биста : 74см/29.1" Должина : 54см/21.3" детско бебе момчиња облека. ПОВОД : Погоден За секојдневна, фотографија,роденденска забава, секојдневна или секојдневна облека. мека и удобна. Поддршка за миење раце и машини. Вашето бебе момче ќе ужива во големата удобност во него. појавување на обични спортски панталони.

Останатите карактеристики

Слични понуди