• Обновено
Играчки Почетник Класична Гитара Укулеле Едукативен Музички инструмент Играчка За Деца Играчки За Годишниот Пластика А

Играчки Почетник Класична Гитара Укулеле Едукативен Музички инструмент Играчка За Деца Играчки За Годишниот Пластика А

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Учи млади за основните удари и други музички техники.Четири јаглеродни најлонски жици, кои не се лесни за кршење, дизајнот на површината на облогата спречува повреда на прстите, не му штети на " телесната тежина и едноставниот музички инструмент.Почетник Класична Гитара Укулеле Едукативен Музички Инструмент Играчка За Деца Карактеристики : Укулелетој за деца : изработен од пријателски пластичен материјал ЗА СТОМАЧНИ мускули. играчки под 5 5.Ги охрабрува децата да развиваат аудитивни и креативни вештини интерактивна играчка : цврста Укулеле за млади раце, сепак, целосно може да се игра, како и лесно подесена.Почетник Класична Гитара Укулеле Едукативен Музички Инструмент Играчка За Деца Материјал : Пластикабојка : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Вашето дете ќе сака да ги открива своите музички интереси, а родителите ќе уживаат во времето што го поминуваат предавајќи ги за композицијата, тропањето и другите музички техники.Мини Укулелетој : совршен вовед за предавање за светот на музиката.Вашето дете ќе ја сака способноста да удира по нивните омилени песни. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) загатка играчки за кучиња. Со оваа прекрасна мини Играчка Укулеле, малите деца и големите можат да уживаат во правењето убава музика. плажа играчки. Оваа Укулеле е совршена големина за помладитедецата да почнат да ја развиваат својата музичка способност.

Останатите карактеристики

Слични понуди