• Обновено
Вожидаоза Женски Блузи Женски Обични Елеци Без Ракави Врвен Елек Резервоар Кошула Блуза Ками Топ ХХЛ Резервоар Топ За Жени

Вожидаоза Женски Блузи Женски Обични Елеци Без Ракави Врвен Елек Резервоар Кошула Блуза Ками Топ ХХЛ Резервоар Топ За Жени

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од Големината На Велика БРИТАНИЈА/САД Жените Обични Без Ракави Врвот Елек Резервоарот Кошула Блуза Ками Врвот Точка специфики Пол : Жени Сезона : Лето Повод : Повик Материјал : Шифон Декорација : Ниту Една Облека Должина : Редовна Шема Тип : Цврст Стил : Мода, Кал Јака : V Јака Тежина : 95~135g(S-XXL) Пакет вклучуваат : 1pc Кошула. Големина Детали (1 " =2,54 см) 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите, ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни е-пошта со точното мерење на телото, за да можеме да ви дадеме предлог како да ја изберете вистинската големина,благодарам за вашето разбирање 2.Рачното мерење може да излезе од 1~3см разлика. Женски Врвови Зелени Врвови За Жени врвови за жени плус големина врвови за жени излегување блузи за жени летни врвови за жени резервоар за жени врвови за вежбање за жени за жени.

Останатите карактеристики

Слични понуди