• Обновено
Нерѓосувачки Челик Полиран Жолта ип-позлатени Срцето Се Водат Нараквица

Нерѓосувачки Челик Полиран Жолта ип-позлатени Срцето Се Водат Нараквица

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Завршете : Полиран / Должина На Предметот : 6,5 инчи / Позлата : Ип-Обложена / Шарм/Должина На Елементот : 9 мм / Шарм/Елемент Ширина : 9,5 мм / Затворач /Конектор : Лизгање (Без Затворач) / Карактеристика : Истегнување / Материјал : Примарно : Нерѓосувачки Челик / Тежина На Предметот У/М : гм / Ширина На Предметот : 4 мм / Пакување : Торбичка За Подароци / Тип На Производ : Накит / Тип На Накит : Нараквици / продадено по Единица : секој / тип На Нараквица : прилагодлив & ИСТЕГНУВАЊЕ И завиткување / Приврзок/шарм тип : тематски / Пол : Женски / материјал : примарна боја : Бела / Број На Елементи : 1 / Предмети По Пакување : 1 / Боја На Позлата : Жолта Завршница : Полиран. Должина На Предметот : 6.5 во. Позлата : Ип-Позлатени. Шарм/Должина На Елементот : 9 мм. Шарм/Ширина На Елементот : 9,5 мм. Затворач /Конектор : Се Лизга (Без Затворач). Карактеристика : Истегнување. Материјал : Основно : Нерѓосувачки Челик. Точка Тежина У/М : гм. Ширина На Предметот : 4 мм. Пакување : Торбичка За Подароци. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Нараквици. Продадени По Единица : Секој. Тип На Нараквица : Прилагодлив И Истегнување И Завиткување. Тип На Приврзок/Шарм : Тематски. Пол : Женски. Материјал : Примарна Боја : Бела. Број На Елементи : 1. Предмети По Пакет : 1. Боја На Позлата : Жолта.

Останатите карактеристики

Слични понуди