• Обновено
Кралот Кралот Виножито Круна Сива Појавување На Двојка Дуксери

Кралот Кралот Виножито Круна Сива Појавување На Двојка Дуксери

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

L дами и господа!  Во кого сте заљубени? Изразете ја вашата лгбт љубов кон вашиот значаен другар.  Без разлика дали сте хомосексуалци, лезбејки, бисексуалци или трансродови, не плашете се, но горди што ја покажувате својата гордост за тоа што сте.  Можете да ги носите или купите овие соодветни дуксери за некој што навистина го сакате.  Ова се одлични подароци и за вашите лгбт пријатели и членови на семејството!  Толку шарени и полни со дрска моќ на виножитото! Лгбтг Двојка Појавување на дуксери-оваа геј гордост дуксери се совршени подароци идеи За Божиќ, Денот на Вљубените, роденден и годишнина. Унисекс основен дуксер со долги ракави на екипажот / совршена кошула што можете да ја загреете и да ја носите насекаде и сите сезони. Изработен од 80% памук и 20% полиестер, висококвалитетен лесен материјал / тркалезно руно за пуловер на вратот / еколошко мастило за печатење база на вода. Измијте и исушете внатре-надвор во ладна вода, без белило и сушење на линијата или природен воздух.

Останатите карактеристики

Слични понуди