• Обновено
Бебе Бебе Дете Деца Деца Со Капа Фустани Без Ракави За Девојче Сарафан Летен Цветен Фустан Зелен 12м-3Ј

Бебе Бебе Дете Деца Деца Со Капа Фустани Без Ракави За Девојче Сарафан Летен Цветен Фустан Зелен 12м-3Ј

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Големина На Ознака : 80 биста : 56СМ/22.0" Должина : 49СМ/29.3" Висина На Вклопување : 80см препорачана Возраст : 12-18 Месеци Големина На Ознака : 90 Биста : 58СМ/22.8" Должина : 51СМ/20.1" Висина На Вклопување : 90смпрепорачана Возраст : 18-24 Месеци Големина На Ознака : 100 Биста : 60см/23,6" Должина : 48см/18,9" висина на вклопување : 100см ПРЕПОРАЧАНА возраст : 2-3 години Големина На ознаката : 110 Биста : 62см/24,4" Должина : 55см/21,7" висина на вклопување : 110см МАТЕРИЈАЛ : памучна мешавина1 инч = 2,54 цмит е изработен Од Материјали,Меко Чувство На Рака, Нема Никаква Штета На Кожата На Вашето Бебе модниот дизајн го прави Вашето Бебе Попривлечно Должина На Ракавот : БЕЗ Ракави ВИ БЛАГОДАРИМЕ и убав ден!Моден дизајн, Сосема Нов,!Должина на облекување : Над Главната Боја На Коленото : Како Што Покажува Сликата плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Тип на шема : Печатена Јака За Цвеќе : о-пакетот вклучува : Фустан од 1 ПАРЧЕ+Капа од 1 ПАРЧЕ ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето!Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња : Симпатична Препорачана Возраст : 12м-3Ј Бебе Бебе Дете Деца Деца. Бебе Бебе Дете Деца Деца Без Ракави Со Капа Сарафан Цветен Фустан Летни Фустани за Девојчиња. Бебе Бебе Дете Деца Деца Девојче Летни Фустани Со Капа Фустан Без Ракави Цветни Сарафан.

Останатите карактеристики

Слични понуди