• Обновено
Женски Половината Беспрекорна Долна Облека Дама Долна Облека Обликување На Телото Обликување На Колкот Танга Гаќи, Беж, XL

Женски Половината Беспрекорна Долна Облека Дама Долна Облека Обликување На Телото Обликување На Колкот Танга Гаќи, Беж, XL

DEN 287.84
Тековен
Во продавницата

Спецификации : Тип : Обликувањематеријал : 85% Најлон, 15% Spandex Color : Беж, Црна Големина : S/M/L/XL/2 XL/3 XLCompression : Половината, Тип На Шема На Тело : Тип На Цврста Големина : Редовен Пол : Женски Тип На Пораст : Тип На Гаќи Со Висок Пораст : Контролна Гаќи Сезона : Сите Сезони Повод : Секојдневно Одговара За : Теретана, Отворено, Подарок, Спортска Забава, Јога, Вклучен Е Фестивалски Пакет : 1 € Облека За Обликување На Телото Подобрете Ги Задникот,Стомакот,Спречете Дебелина И ПЛАСТИЧЕН СТРУК. Изработен од најлон и спандекс, многу дише, мек и удобен. Колковите и глуждовите,го зголемуваат половината,без тенки нозе и стомакот за да го соберат стомакот. Обликот на целото тело го прави вашиот стомак да изгледа поцврст,посоодветен и обезбедува цврста контрола врз стомакот.Кога станува збор за корсети,најчестиот фокус е на вашиот стомак.Елегантниот дизајн прави да изгледате добро во секоја облека или облека,што ве прави посигурни. Овој обликувач на телото е погоден за aut и зима,пролет или лето.Секси не можат да се сокријат, наведете ги атрактивните колкови.

Останатите карактеристики

Слични понуди