• Обновено
Преголем Дуксер За Жени Денот На Вљубените Љубовта Срцето Печатење О Вратот Дуксер Круг Вратот Одговара Пуловер Врвови Повик Долго

Преголем Дуксер За Жени Денот На Вљубените Љубовта Срцето Печатење О Вратот Дуксер Круг Вратот Одговара Пуловер Врвови Повик

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

①Предност и најдобра карактеристика.. мекоста и Лесната тежина на материјалот, џемперот е топол,но не е премногу жежок, најмекиот и удобен материјал се чувствува како ќебе.дизајни} Класични Дуксери За Вратот/Тркалезниот Врат, Љубовен Отпечаток На Срцето На Џемперите Со Долги Ракави, Широки Врвови Со Долга Туника Со Висока Ниска Страна. Едноставните Кошули се Секојдневни Шик И Никогаш Застарени.●Нега На дуксер} Ставете ги Во машина за перење и сушење со помош на мрежеста кеса за да избегнете натрупување/истегнување,или рачно миење со ладна вода/закачете или исушете ја линијата/без белило/без хемиско чистење.●Предлози За совпаѓање Тоа е џемпер за лежење бидејќи е многу мек и удобен за носење низ куќата или надвор и околу може да се облече со темни панталони и накит, или да се носи лежерно со хулахопки, фармерки или хеланки.Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно! Големина : С САД : 4 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 70см/27.56 " Должина : 70см/27.56". Големина : М САД : 6 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 71см/27.95 " Должина : 72см/28.35". Големина : Л САД : 8 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 72см/28.35 " Должина : 74см/29.13". Големина : XL САД : 10 Биста : 128cm/50.39" Ракав : 73cm/28.74 "Должина : 76cm/29.92". Големина : XXL САД : 12 Биста : 134cm/52.76 "Ракав : 74cm/29.13 " Должина : 78cm/30.71". Големина : XXXL САД : 14 Биста : 140cm/55.12 "Ракав : 75cm/29.53 " Должина : 80cm/31.50".

Останатите карактеристики

Слични понуди