• Обновено
Хаити Мажи Костими За Капење Екипажот Сурфање На Вратот Костим За Капење Блок Во Боја Брза Сува Облека За Плажа Машки Долги Ракави Атлетски Крпеница Истегнување За

Хаити Мажи Костими За Капење Екипажот Сурфање На Вратот Костим За Капење Блок Во Боја Брза Сува Облека За Плажа Машки Долги

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Дизајн-Овој Костим За Капење Со Долги Ракави За Сурфање Во Боја Ви Дава Посебно Чувство На Самодоверба, Лежерно. Повод-Едноделните Костими за Капење За Сурфање Се Погодни за Забава На Плажа, Забава Во Базен, Спа Центар, Солариум, Одмор, Игри на Плажа, Летен Одмор, Крајбрежје, Сурфање, Топла Пролет, Лебдење.· Овие врвови инспирирани од сурфање го комбинираат прилагодениот штитник за осип со лесна, лесна погодност.

Останатите карактеристики

Слични понуди