• Обновено
Имате Чорапи Обични Работни Чорапи Цртан Филм Печатење Мачки Памучна Мешавина Средни Спортски Чорапи Морнарица Една Големина

Имате Чорапи Обични Работни Чорапи Цртан Филм Печатење Мачки Памучна Мешавина Средни Спортски Чорапи Морнарица Една Големина

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Обични Работни Чорапи Цртан Филм Печатење Мачки Средни Спортски Чорапи Со Мешавина Од Памук Карактеристика : Количина : 1 парен материјал : Памучни Мешавини Одличен подарок за вашите пријатели или за себе меко и лесно чистење за секојдневна употреба и лесно полетување или носење уникатен дизајн, направете да се чувствувате удобно големина : : 20-22 см(приближно)како да изберете соодветна големина?Користете слична облека за да ја споредите со големинитеизберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелите со големина на рамно мерење : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.Ве молиме, дозволете мало (●2cm)рачно отстапување на мерењето за податоците.Содржина на пакетот : 1пар Чорапи Висококвалитетни чорапи : овие слатки чорапи се направени од Памучни Мешавини. Издржлив, удобен и дише. Одлично за Сите Нивоа На Активност - мажи и жени дијабетичните чорапи се одлични за одење, трчање и мирно седење. Тие работат подеднакво добро со чевли или без. Прилики : Секојдневен, дома, училиште, забава. Погоден за внатрешна и надворешна активност. Најдобра Услуга За Клиенти : Нарачајте сега и пронајдете го различното на нозе. ќе бидете 100% задоволни со нашите чорапи! Ако имате било каков проблем во големина, или ако имате било каков проблем со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас само сакаме да ви ја дадеме најдобрата услуга!. подароци за љубов, Деца Или Пријатели : Одлична идеја за Подароци за роденден, нова година, Божиќ или какви било посебни денови на вашиот син, внук, брат или пријатели.

Останатите карактеристики

Слични понуди