• Обновено
Ајомет Сандали Сингл Дами Висока Мода Жени Боемски Потпетици Чевли женски високи потпетици Жени Пумпи Со Висока Пета Големина 15, Црна 7.5

Ајомет Сандали Сингл Дами Висока Мода Жени Боемски Потпетици Чевли женски високи потпетици Жени Пумпи Со Висока Пета Големина

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Секој потрошувач задоволен од нашите производи. Сигурни сме дека овие потпетици можат да бидат насекаде.Се надевам дека ќе можете да им ги кажете вашите најдобри чувства на другите. ①Доверба-сите слики се од потрошувачите.Сандали Самохрани Дами Високи Модни Кристални Жени Боемски Потпетици Чевли женски високи потпетици Жени Пумпи Со Висока Пета Со Големина 15 Ѓон Материјал : Гума 3. ●ПРЕЦИЗНА ТАБЕЛА со ГОЛЕМИНИ-имаме совршена листа со големини.Гумен Ѓон : Лесен, нелизгачки, одличен апсорпционен ѓон.

Останатите карактеристики

Слични понуди