• Обновено
Eyicmarn Деца Девојка Фустани, Цветни Круг Вратот Без Ракави Слоевит Тул Повик Партија Улица Принцеза Фустан

Eyicmarn Деца Девојка Фустани, Цветни Круг Вратот Без Ракави Слоевит Тул Повик Партија Улица Принцеза Фустан

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Шема : цвет . 120Препорачана Возраст : t3-4 Години t tlengh : t43t/t16, 93 t Bust : t70t/t27, 56 . Пакет Вклучувајќи. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : фустанот на принцезата принцеза а-обложена принцеза има дизајн без ракави, кружен врат, цвет, слоевит тул, лесен и симпатичен, за пролет, лето и fall. Сезона : пролет fall лето . 80Препорачана Возраст : t6-12 Месеци t Должина : t28, 5t/t11, 22 t Bust : t54t/t21. 110Препорачана Возраст : t2-3 Годиниt t Должина : t39t/t15, 35 t Bust : t66t/t25, 98 . Спецификација. Комплетот има 1 * фустан. Материјал : полиестер . Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. МЕК МАТЕРИЈАЛ : овој фустан за девојчиња е изработен од висококвалитетен полиестерски материјал. 100Препорачана Возраст : t18 - 24 Месеци t Должина : t35, 5t/t13, 98 t62t/t24. 1 парчиња фустан .Деца Девојка Фустани, Цветни Круг Вратот Без Ракави Слоевит Тул Повик Партија Улица Принцеза Фустан. 90Препорачана Возраст : t12 - 18 Месеци t Должина : t32t/t12, 60 t Bust : t58t/t22, 83 . Пол : девојка . ЛЕСНО СОВПАЃАЈТЕ : класичниот фустан може да се совпадне со ветробран, палто, фармерки, хеланки, патики или сандали за да се создаде разновиден модерен изглед на бебето. БЕЗБЕДНОСНО ОСИГУРУВАЊЕ : детскиот фустан има природно печатење во боја гарантира дека штетните хемикалии не доаѓаат во контакт со кожата на бебето. Ветување. Големина (см/инч)tttttt t t t. Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. Ако времето е лошо или се случи природна катастрофа, производот нема да испорача навреме.

Останатите карактеристики

Слични понуди