• Обновено
Божиќ Burlap Bunting Банер Виси Декоративни Банер Фестивал Партија Материјали

Божиќ Burlap Bunting Банер Виси Декоративни Банер Фестивал Партија Материјали

DEN 222.40
Тековен
Во продавницата

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Феливориел од пазарот На Џојбај.Описr. r. Овој производ е банери за Украсување Божиќни забави, што ќе направи уникатен додаток на забавата и ќе создаде одлични спомени за вас. Виси место може да биде соба ѕид, прозорец, камен и партија маса и сите како што може да се замисли. Ќе додаде дополнителна забава и нов изглед и ќе создаде празнична и среќна атмосфера.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Јута.р. - Должина : Околу 17х13х0, 2см.р. - Специјален Божиќен дизајн, што го прави совршен украс што одговара на темата на забавата.р. - тоа навистина може да помогне да се создадат посебни и незаборавни моменти за вас . р. - Тие можат да бидат обесени на ѕидови, прозорци, гранки на дрвја, врати и други места, одлична внатрешна или надворешна декорација.  р. - Совршено разубавување за да донесете забавна и дополнителна боја на забавата . р. - Божиќен дизајн, создадете празнична и среќна атмосфера . Р. Специјален Божиќен дизајн, што го прави совршен украс што одговара на темата на забавата. |Тоа навистина може да помогне да се создадат посебни и незаборавни моменти за вас. |Тие можат да бидат обесени на ѕидови, прозорци, гранки на дрвја, врати и други места, одлична внатрешна или надворешна декорација. |Совршено украсување за да донесете забавна и дополнителна боја на забавата. |Божиќен дизајн, создадете празнична и среќна атмосфера.

Останатите карактеристики

Слични понуди