• Обновено
Маах Даа Tr Патека Северна Дакота Сувенир Декоративни Налепници

Маах Даа Tr Патека Северна Дакота Сувенир Декоративни Налепници

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Маах Даа Tr Патека Северна Дакота Сувенир Декоративни Налепници (Изберете тема и големина) За оваа ставкиздржлив Винил-Нашите Налепници се отпечатени на винил материјал отпорен на временски услови. Тие се отпорни на гребење. Тие можат да го издржат сонцето и дождот и се многу издржливи дури и на отворено.Живописно Печатење-боите се светли и живописни, така што дизајнот ќе се истакне. Ние користиме фино подесени методи за печатење кои обезбедуваат секоја налепница да изгледа остра и детална.Лесно За Нанесување - нашите налепници лесно се лупат и нанесуваат и без напор се лепат на секоја мазна, чиста површина.Повеќекратна Употреба-употребата за нив е бесконечна. Совршени се за лаптопи, шишиња со вода, тетратки, фрижидери, автомобили и многу повеќе!Доверлив - овие се официјално лиценцирани и направени во САД во нашиот објект во Вирџинија. Исто така, ние сме мал бизнис и внимателно се справуваме со секоја нарачка и клиент.Опис : оваа налепница За Сувенири е совршен додаток на вашиот лаптоп, шише со вода или тетратка. Покажете ги вашите патувања со оваа издржлива, висококвалитетна винил налепница. Живописните бои и трендовскиот дизајн го олеснуваат забележувањето на вашите омилени дестинации од далечина. Налепницата е отпорна на временски услови, така што можете да ја залепите на речиси секоја површина и сепак ќе изгледа одлично. Тие исто така се лесни за аплицирање. Чувајте ги вашите спомени блиску со оваа налепница За Сувенири. < Маах Даа Tr Патека Северна Дакота Сувенир Декоративни Налепници (Изберете тема и големина).

Останатите карактеристики

Слични понуди