• Обновено
Пнтутб Женска Дозвола, Женски Висок Струк Врзете Ги Сите Натпревари Обични Корсети Женски Панталони Панталони Облека За Враќање

Пнтутб Женска Дозвола, Женски Висок Струк Врзете Ги Сите Натпревари Обични Корсети Женски Панталони Панталони Облека За Враќање

DEN 287.84
Тековен
Во продавницата

Информации за производот : . Пол : Жени/Женски/Девојка. Сезона : Четири сезони. Повод : Секојдневно. Одговара : Одговара на големината. Должина На Ракавот : Никој. Стил : Секси, Мода, Слободно Време. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Оваа стилска секојдневна женска облека совршено одговара на вашето тело и прави да се чувствувате опуштено и удобно. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа за да ви обезбедиме подобро решение. Облека нега : Машина Или рачно перење со ладна вода, висат или линија сува, без белило. Ги сакаме нашите клиенти и се гордееме што обезбедуваме пријатно искуство за купување. КЛУЧ1 : Флеш зема, враќање назад, специјални понуди, дозвола за жени, женски блузи, жени плус големина дозвола, фустани за жени, женски шорцеви, панталони, Долна Облека Материјал : тоа е дише лесен, пријателски за кожата, лабава, еластична, мека удобна ткаенина, за жени, дами, јуниори и тинејџерки. Модниот дизајн прави да изгледате поладно, да изгледате личност! Фасихон барајте секојдневни, флеш избори. Пролет/лето/aut/зима, совршен натпревар, многу кул за носење, нов изглед. брзо и лесно се облекува и оди со стил. Погоден за дома, забава, шопинг, работа, на отворено, одмор, секојдневно, канцеларија, плажа, одмор. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Останатите карактеристики

Слични понуди