• Обновено
LEDFog Сијалица, LED Магла Сијалица Комплетни Делови За Затворен Простор

LEDFog Сијалица, LED Магла Сијалица Комплетни Делови За Затворен Простор

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Лесно за инсталирање, но професионалната инсталација е многу препорачлива. Спецификација : Состојба : Материјал : Алуминиум, ЛЕР Монистра Боја : Сребрена Светла Боја : Бела Големина : Како Што Покажува Сликата Тип : H1 LED Количина : 10 Напон : 12v-24 V Dc Температура На Бојата : 6000k Моќност : 50wsingle : 750 LM Животен Век : Приближно 100000h Тежина На Пакетот : Приближно 18g Пакет Листа : 2 x Led Сијалица За Магла Забелешка : 1. Ниска потрошувачка, ефикасна, заштеда на енергија и животна средина. Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате. Ниска потрошувачка, ефикасна, заштеда на енергија и животна средина. Висока енергетска густина и светлина, проширете ја линијата на видот, воспоставете безбедни услови за возење за вас. Лесна инсталација, игра и приклучок. Супер светли и стабилни перформанси, отпорни на вибрации и антикорозивни. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Може да ви помогне да поминете една ноќ по друга здрава и здрава. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Висока енергетска густина и јачина на светлината, проширете ја линијата на видот, воспоставете безбедни услови за возење за вас.LEDFog Сијалица, LED Сијалица За Магла Комплетни Делови За Внатрешна Спецификација : Карактеристики : Изработени со авијациски алуминиум, мала тежина и висока јачина, за максимална издржливост. Солидното опкружување, посложената состојба на патот и темното ноќно возење не се проблем. Може да ви помогне да поминете една ноќ по друга здрава и здрава. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект.

Останатите карактеристики

Слични понуди