• Обновено
Женски Врвови Со Долги Ракави Модна Блуза Со Еднобојна Боја

Женски Врвови Со Долги Ракави Модна Блуза Со Еднобојна Боја

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

13"ВНИМАНИЕ : 1.62" Рамо : 46.Обичните Елегантни Блузи за Жени ве прават стилски и шармантни во толпата.35" Големина : Xxl Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 118cm/46.03" Рамо : 42см/16.72" Должина : 72cm/28.Пол : Женскисезона : Цела Сезона, Пролет, Fall, Зима Материјал : Полиестерски Ракав : Тип На Јака Со Долги Ракави : Стил На Шема На Вратот : Цврста Дебелина На Бојата : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Секојдневно Носење; Излегување; Плажа; Работа; Одмор; Запознавање; Шопинг; Канцеларија Што добивате : 1 х Женски Топсизајз Табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/43.Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.31" Ракав : 58см/21.54" ДОЛЖИНА : 71СМ/27,95" Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 108см/47,24" Ракав : 59см/23,23" Рамо : 43,5 См/17,13" Должина : 71,5 См/28,15" Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 биста : 112см/49,61" РАКАВ : 59,5 см/23.14" Должина : 70см/34. `+Табела Со големини Ве Молиме погледнете ја "Табелата Со Големини" што ја даваме на сликата.Извинете За Непријатностите.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.06" Рамо : 41см/16.

Останатите карактеристики

Слични понуди