• Обновено
Сијалица, Заштеда На Енергија Гроздобер LED Сијалица Затемнување За Спална Соба За Кафуле За Студирање За Трпезарија

Сијалица, Заштеда На Енергија Гроздобер LED Сијалица Затемнување За Спална Соба За Кафуле За Студирање За Трпезарија

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

ЛЕД Сијалица, Заштеда На Енергија Гроздобер ЛЕД Сијалица Затемнета За Спална соба За Кафуле За Студирање За Трпезаријаспецификација : Тип На Ставка : Лесна Сијалица : Прибл. 50гр / 1,8 озматеријал : Големина На Стакло : Прибл. 10,5 x 4,5 x 4,5 cm / 4,1 x 1,8 x 1,8 инчен напон : 110vbulb Интерфејс : e27 Power : 4 WLuminous Flux : 220lmmlight Извор : Топла lightporm : Список На Пакети за внатрешно осветлување : 1 x Сијалица НАШИТЕ LED светилки во ретро стил се изработени од проѕирно стакло со голема пропустливост на светлина, а иновативниот флексибилен дизајн НА влакно ПРЕДВОДЕН од спирала ги прави светилките изгледајте слатко и уникатно. Изворите на топла светлина имаат силна способност да создадат романтично чувство, и можете да ја изберете вистинската осветленост за различни сцени. Заменете ги традиционалните лампи со блескаво светло со Led Диоди со висока ефикасност и заштеда на енергија, што може да заштеди до 90% од сметките за електрична енергија.

Останатите карактеристики

Слични понуди