• Обновено
Феилду Глави Цреша Цвет Цвеќиња Вештачки Венец Цвеќиња Виси Винова Лоза За Дома Свадба Партија Ѕид Соба Декор-Роза Црвена

Феилду Глави Цреша Цвет Цвеќиња Вештачки Венец Цвеќиња Виси Винова Лоза За Дома Свадба Партија Ѕид Соба Декор-Роза Црвена

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Материјал : Свила, Пластика. Тие се прилагодуваат на сите видови временски услови и не бараат никаква посебна грижа. Боја : Бела, Розова Црвена, Светло Розова, Шампањ, Длабоко Розова. Бидејќи цвеќињата се полухерметички затворени за време на транспортот, тие мирисаат малку кога ќе се отворат. Ве молиме оставете ги цвеќињата во добро проветрено подрачје и мирисите исчезнуваат за неколку дена.

Останатите карактеристики

Слични понуди