• Обновено
knqrhpse костим за капење жени плус Големина Печатење Ремен Назад Танкини Постави Два Костими За Капење костим за капење костим за капење за жени женски костими за кап?

knqrhpse костим за капење жени плус Големина Печатење Ремен Назад Танкини Постави Два Костими За Капење костим за капење костим

DEN 495.84
Тековен
Во продавницата

Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.56"= = : = = Колк : 81cm/31.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.80 "= = Половината : 66cm/25.Големина : S = = САД : 4 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 = = ЕУ : 32 = = Биста : 88cm/34.22 "= = Половината : 62см/24.Quillity Quald костимите За Капење за жени се изработени од висококвалитетен Полиестер и Еластан, мек, пријатен и дише едноделен фустан за капење за жени. Одлична еластичност за совршено вклопување, женските атлетски костими за капење се многу удобни, модерни и слобода за носење и пливање.46 " Жени Плус Големина Печатење Ремени Назад Танкини Постави Дводелен Костим За Капење За Капење Гаќи За Капење Белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да се споредите Со Карактеристиките на големината : + Шик Дизајн} Едноделни костими За капење за жени, дизајн со висок струк и вграден добро го покриваат вашето тело и прават да изгледате потенок. Тоа е исто така најдобриот подарок за членовите на вашето семејство, пријателите и љубовникот во посебни денови или секојдневно. Големина : L = = САД : 8 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 = = ЕУ : 36 = = Биста : 96cm/37.37 "= = Половината : 70cm/27. Големина : М = = САД : 6 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 = = ЕУ : 34 = = Биста : 92см/36.94 "= = Половината : 74cm/29. костим за капење жени костими за капење за жени мажи стебла за пливање стебла за пливање мажи женски костими за капење костими за капење прикривања за костими за капење жени. Големина : XXL = = САД : 12 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 = = ЕУ : 40 = = Биста : 104cm/40.

Останатите карактеристики

Слични понуди