• Обновено
Брза Доминација Тенка Црвена Линија Графички Дуксер На Вратот На Екипажот, Бел-Голем

Брза Доминација Тенка Црвена Линија Графички Дуксер На Вратот На Екипажот, Бел-Голем

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Ако сте на пазарот за исклучително удобен дуксер, тогаш не гледајте понатаму. Овие дуксери од руно на екипажот се неверојатно меки и ќе ви дадат удобност и самодоверба да се справите со секоја ситуација. Предниот дел се одликува Со Премиум графика и подобрени карактеристики на брза боја. Карактеристики завртка вратот машина за перење спецификации боја : Бел Отпечаток : Тенка Црвена Линијаматеријал : 50% Памук И 50% Полиестерзиза : Голема Димензија : 8" H x 8" W x 5" L - SKU : RDOM17580 Брза Доминација Тенка Црвена Линија Графички Дуксер На Вратот На Екипажот, Бел-Голем.

Останатите карактеристики

Слични понуди