• Обновено
Cptfadh Детска Песочна Покривка Мал Капак За Базен Водоотпорен Капак За Сончање

Cptfadh Детска Песочна Покривка Мал Капак За Базен Водоотпорен Капак За Сончање

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Детски Капак За Песок Мал Капак За Базен Водоотпорен Капак За Сончање специфики на Корицата : големина : Големина 1 : 120х120см /47,24"Х47, 24"Големина 2 : 150х150см /59,06" Х59, 06"Големина 3 : 180х180см /70,87"Х70, 87";Големина 4 : 200х200см /78,74"Х78, 74";боја : блуматеријал : оксфордска ткаенинакарактеристики : [издржлив материјал][] Нашата Покривка За Бункер Е Изработена од оксфордска ткаенина. Има снег, мраз, сончева светлина, дожд и водоотпорни функции. Има добра издржливост и 95% ув заштита.[Дизајн на врвка] дизајнот на врвката може цврсто да го покрие песокот и да спречи да биде издуван од ветрот[Лесен за носење] : дизајн Што Може Да се Преклопи, може да се преклопи и складира кога не се користи, заштедувајќи простор. Одлично за патување на отворено[ Добра функција] : може да го заштити песокот и играчките од загадување. Дизајнот на јажето за влечење цврсто го покрива песокот. Обезбедете безбедност на песокот. Може да се користи и во мали базени за да се спречат лисјата и дождовницата да влезат во базенот.[Повод] може да се користат дворот и отворено, што може подобро да ги заштити вашиот песок и базен.Пакетот Вклучува : 1 € песок јама капак базен покритие производот е со висок квалитет и е издржлив. Удобен е и лесен за употреба. Безбедност, Заштита на Животната средина и Низок Јаглерод. Задоволство Посветеност : ако има какви било проблеми со нашиот производ, ве молиме контактирајте не прво и ние ќе ви одговориме со најдоброто решение во рок од 24 часа. Боја : како што покажува сликата, поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!.

Останатите карактеристики

Слични понуди