• Обновено
Женска Блуза; Врвови На Ракави;V Вратот Обична Туника;Лабава Кошула

Женска Блуза; Врвови На Ракави;V Вратот Обична Туника;Лабава Кошула

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Опис На Производот. Различни бои може да се совпаднат со различни дното, како што се панталони, долги здолништа, хеланки итн. Едноставното совпаѓање може да ви одговара за различни прилики. Обликот на облеката е тенок, но не и тесен. Може да ги покрие недостатоците на фигурата без да биде премногу лабава. Таа е погодна за сите типови на тело. . Можете да изберете светли бои за да ја истакнете живоста, или темни бои за да ја истакнете зрелоста. Овој врв е погоден за луѓе од сите возрасти. . Умно дизајнираното деколте може да ја нагласи секси клучната коска, што одговара на вашиот омилен ѓердан или приврзок, изгледа грациозно и модерно,дизајнот на вратот може да ги подобри целокупните линии визуелно да го тргне вашиот тенок врат. Ракавите 3/4 се многу погодни за четирите сезони. Можете да ги носите сами во лето или да ги носите со јакна во ладно време. Можете исто така да ги менувате линиите на вашите раце. Ткаенината што се користи во овој врв е многу дише, а стилот е исто така многу разноврсен. Без разлика дали сакате да го носите за секојдневно слободно време или свечена работа, тоа е вашиот најдобар избор. . Убаво свиленкасто чувство против вашата кожа нежно . Лабава туника / 3/4 ракав / V вратот /висококвалитетна ткаенина/Течен дното тој. Блузи V вратот може да ги споделите со вашиот вратот линија изгледа повеќе тенки и доброто.Костуми за дишење и удобна ткаенина заumn, исто така, носат со палто надвор во студените денови. Предниот и задниот дел за стилски дизајн, исто така, го кријат стомакот. Ласкавиот Уникатен V врат ве прави толку посебни во толпата.Совршена должина за носење со фармерки,хеланки и каприс, а може да се носи надвор или како долна кошула со јакна.

Останатите карактеристики

Слични понуди