• Обновено
Оијуз Блузи За Жени Паѓаат Ревер Јака Блејзер Јакни Со Еднобојни Јакни За Жени Бизнис Секојдневен

Оијуз Блузи За Жени Паѓаат Ревер Јака Блејзер Јакни Со Еднобојни Јакни За Жени Бизнис Секојдневен

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

П2 : кои се белешките за перење?. Ако ви треба само малку лабаво вклопување, земете ја вашата нормална големина, ако ви треба многу лабав стил, ве молиме изберете една големина нагоре. П1 : дали женската кошула со копчиња е верна на големината?.✮Добредојдовте во продавницата Оијуз, обезбедуваме разновидна најнова и најмодерна облека за вас. Ја прави оваа блуза привлечна и издржлива.Ве молиме погледнете ги информациите за големината во описот на сликата за да ја изберете вашата големина. Може целосно да го исполни најголемиот дел од вашиот дневен изглед, овие врвови за жени се совршен додаток на вашата гардероба.

Останатите карактеристики

Слични понуди