• Обновено
Чип Камен Семе Монистра Мулти Влакно Глуждот-Женски Мода Рачно Изработени Накит Бохо Додатоци

Чип Камен Семе Монистра Мулти Влакно Глуждот-Женски Мода Рачно Изработени Накит Бохо Додатоци

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Рачно изработени семе мушка мулти влакно глуждот со чип камења во светло сина тиркизна, златна и темно сива боја на јаглен комбинација. Чип Камен Семе Монистра Мулти Влакно Глуждот-Жени Мода Рачно Изработени Накит Бохо Додатоци.

Останатите карактеристики

Слични понуди