• Обновено
Средство За Отстранување На Влакна На Лицето пролетна алатка За Навојување На Епилатор за жени лице веѓа, горната усна, образите

Средство За Отстранување На Влакна На Лицето пролетна алатка За Навојување На Епилатор за жени лице веѓа, горната усна, образите

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

100% сосема нов И квалитетен Чувајте го лицето почисто И помазно Отстранете ја косата со свиткување на стапот Во Превртен Оригинален отстранувач На влакна на лицето, без големина На Пенкало за болка и мала тежина, однесете го каде и да одите. Го отстранува коренот на косата за долготраен тен без коса. Чисто и суво лице пред употреба, Свиткајте го стапот и свртете ја рачката нанадвор и лизгајте по лицето, повторете со движење надолу/нагоре. Нанесете тонер и хидратантна крема по употреба. Акриза 1 парчиња Средство За Отстранување На Влакна На Лицето пролетна алатка За Навојување На Епилатор за жени лице веѓа, горната усна, образите.

Останатите карактеристики

Слични понуди