• Обновено
Летна Облека Без Ракави Стилски Хип Хоп Костим Маскирна Облека Со Висок Струк За Жени Женски

Летна Облека Без Ракави Стилски Хип Хоп Костим Маскирна Облека Со Висок Струк За Жени Женски

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Опис р. р.Изработен од материјал за издржливо и долго носење. Тоа е многу на допир и удобно за носење. Тоа е секојдневна облека, можете да ја носите во секојдневниот живот. Со моден дизајн за да бидете попривлечни. Совршено и лесно одговара на вашите панталони.R. r. Карактеристикиr. r. - Корлор : Камуфлажа.р. - Материјал : Полиестер. р. - Големина : р. - 2ХЛ : 43х102х0, 1см.р. - ХЛ : 42х100х0, 1см.р. - Л : 41х98х0, 1см.р. - М : 40х96х0, 1см.р. - Изработен од материјал за издржливо и долго носење.р. - тоа е многу на допир и удобно за носење . р. - тоа е секојдневна облека, можете да ја носите во секојдневниот живот.р. - со моден дизајн за да ве направи попривлечни . р. - Совршено И лесно одговара на вашите панталони. Изработен од материјал за издржливо и долго носење. Тоа е многу на допир и удобно за носење. Тоа е секојдневна облека, можете да ја носите во секојдневниот живот. Со моден дизајн за да бидете попривлечни. Совршено и лесно одговара на вашите панталони.

Останатите карактеристики

Слични понуди