• Обновено
Стерлинг Сребро Редење Роза Позлатени Крст Прстен Вечноста Бенд Големина 9

Стерлинг Сребро Редење Роза Позлатени Крст Прстен Вечноста Бенд Големина 9

DEN 799.84
Тековен
Во продавницата

Материјал : Примарна Чистота : 925 финиш : Полиран Позлата : 1 Микрон Од 14к Ширина На Златна Лента : 2,25 мм карактеристика : Цврст Материјал : Примарен : Сребрена Големина : Тип На Нопроизвод : Накит Тип На Накит : Прстени Продадени По Единица : Секој Материјал : Примарна Боја : Тип На Белење : Редење Врвна Должина : 6,4 Ммринг Врв ширина : 4,25 мм карактеристика 2 : затворена Боја На Позадина : Внатрешна Категорија Накит Од Роза Тонеа накит прстени редење Модни Прстени Вклучена Е Тематска Елегантна Кутија За Прстени. 925 СРЕБРО ГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат 925. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

Останатите карактеристики

Слични понуди