• Обновено
Пајл Дами Долна Облека Цветни Чипка Гаќи Г-Стринг Танга Жени Удобна Долна Облека Секси Низок Половината Бикини Гаќи Темно Сина XS

Пајл Дами Долна Облека Цветни Чипка Гаќи Г-Стринг Танга Жени Удобна Долна Облека Секси Низок Половината Бикини Гаќи Темно Сина

DEN 302.24
Тековен
Во продавницата

Низок струк, исто како и вториот слој на кожа што ги исполнува пребирливите барања на задникот за удобност. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Долна Облека, Гаќи За Истегнување Со Низок Струк, Женски Гаќи, Женски Тип На Танга Г-Жица : Еднобојна, Тантела : Бела, Црна, Розова, Зелена, Црвена, Розова Црвена, Темно Сина(По Избор)Големина : XS, S, M, L (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 90% Полиамид, 10% Еластанел Должина : Кратка Сезона : пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Изработен е од полиамидни влакна и еластичен еластан, свилен, мазен и здрав, нема да ја иритира кожата и нема да се деформира со миење. Функцијата на апсорпција на влага и отстранување на пот на ткаенините е најважната работа за која се грижиме ,тоа е како тенок воздух, дишењето е особено добро, нема да се чувствувате жешко во лето. Дизајн - Мрежеста Долна Облека Од Танга Од Г-Жица За Жени, Танга Од Тантела Во Цврста Боја, Гаќички Од Танга Со Т-Грб, Еластични Танга Со Низок Струк, Таа е Секси и Модерна. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини На Сликата Со Големина. Повод-Гаќи За Истегнување, Без Пилинг,Без Тркалање или Гроздобер, отвори за Нозе отпорни на Врзување, Остануваат На Место Цел Ден, Ткаенината Има Фина Пропустливост што Ве Одржува Ладни и Суви. Тоа Е Суптилна Комбинација На Удобност и Секси Облини, Дозволете Ни Лесно Да Го Покажеме Чувството На Доверба и Романса. Материјал-90%Полиамид, 10% Еластан.

Останатите карактеристики

Слични понуди