• Обновено
Брава Пролет Клип Предвремени Тешки Алуминиумски Легури Карабинер Кука Алатки

Брава Пролет Клип Предвремени Тешки Алуминиумски Легури Карабинер Кука Алатки

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

10 парчиња Брава Пролет Клип Предвремени Тешки Алуминиумска Легура Карабинер Кука Алаткикарактеристики : Материјал : Изработен од материјал од легура на алуминиум, кој е мазна површина, издржлив и носи силен и практичен.Големина : Околу 2,5 См/0,98 инчи Должина, овој мини карабин може да собере товар до 15 кг. Лесна Употреба : се Отвора и затвора непречено бидејќи пролетната порта го олеснува прикачувањето важни предмети на неа.Разноврсна : овие штипки за карабини се одлични за ранец, прстен за клучеви, синџири, јажиња, кампување, пешачење, риболов, домашно милениче, опрема за надворешна опрема ЗА внатрешни работи, додатоци ЗА САМ.Пакетот Вклучува : 10 парчиња пролет предвремени врска кука. Доволно за вашата апликација во секојдневниот живот.10 парчиња Брава Пролет Клип Предвремени Тешки Алуминиумска Легура Карабинер Кука Алаткиматеријал : алуминиумска легура боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 30gpackage големина : 10x10x5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) 10 парчиња Брава Пролет Клип Предвремени Тешки Алуминиумски Легури Карабинер Кука Алатки.

Останатите карактеристики

Слични понуди