• Обновено
Женски Чизми Чизми До Глужд Наредени Чизми За Потпетици Фахсион Кожа Кратки Чизми

Женски Чизми Чизми До Глужд Наредени Чизми За Потпетици Фахсион Кожа Кратки Чизми

DEN 751.84
Тековен
Во продавницата

45" Нога Широк : 9см/3.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.Нелизгање, обележување на обликувана гумена надворешна ѓон.4" Пакет : 1 Пар Чевли Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ ЦН Должина На Стапалото Широк 42 10 7 41 260 26см/10.25" Нога Широк : 8.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24,5 СМ/9,65" нога широк : 9 См/3,5" големина : 40 сад : 8,5 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 нога должина : 25СМ/9,84" НОГА ШИРОК : 9,5 См/3,7" големина : 41 сад : 9 Велика Британија : 6,5 еу : 40 цн : 255 НОГА ДОЛЖИНА : 25,5 СМ/10,04" нога широк : 9,5 СМ/3,7" ГОЛЕМИНА : 42 САД : 10 велика Британија : 7 Еу : 41 цн : 260 должина на стапалото : 26см/10,24" широк стапало : 10см/3,9" ЖЕНСКИ ЧИЗМИ ЧИЗМИ до ГЛУЖДОТ наредени Чизми За потпетици фахзија кожа кратки чизми карактеристики : 1.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.

Останатите карактеристики

Слични понуди