• Обновено
Pacer 28ga Поцинковани Зборуваше Поцинковани Тркало

Pacer 28ga Поцинковани Зборуваше Поцинковани Тркало

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Воведување На Тркалото За Приколка Со Галванизирани Говорници Pacer 28 GA-издржлив и сигурен избор кој комбинира функционалност со класичен дизајн. Со својата галванизирана конструкција на говорници, ова тркало за приколка нуди супериорна јачина и отпорност на корозија, што го прави совршен за разни апликации за приколки.Изработено со квалитет и прецизност, Тркалото За Галванизирана Приколка Pacer 28 GA обезбедува исклучителни перформанси и долговечност. Неговата галванизирана завршница обезбедува заштитна бариера од ' рѓа и корозија, осигурувајќи дека тркалата на приколката остануваат во одлична состојба дури и во предизвикувачки средини.Дизајнот На Говорот се одликува со класичен модел кој додава допир на безвременска привлечност. Елегантните и цврсти краци создаваат визуелно привлечен изглед, подобрувајќи ја целокупнатаesетика на вашата приколка.Достапно во различни големини, Галванизираното Тркало За Приколка Pacer 28 GA нуди разновидност и компатибилност со широк спектар на приколки. Инженер за да ги исполни индустриските стандарди, ова тркало гарантира беспрекорен процес на инсталација и безбедна опрема на вашата приколка.Надградете го стилот и перформансите на вашата приколка со Тркалото За Галванизирана Приколка Pacer 28 GA. Ова тркало обезбедува издржливост и сигурност за вашите потреби за влечење. Инвестирајте во Тркалото За Приколка Со Галванизирани Говорници Пејсер 28 GA и доживејте совршена комбинација на функционалност, квалитет и стил што ќе го подигне вашето искуство за влечење. Pacer 28ga Приколка 8 Зборуваше 12x4 4x4 " +0mm Галванизиран.

Останатите карактеристики

Слични понуди