• Обновено
Жените Лето Заврши V Вратот Макси Фустани Бохо Цветни Печати Разгореа Ракав Нивоа Возбуда Тече Одмор Висок Половината Повик Фустан Жолта XL

Жените Лето Заврши V Вратот Макси Фустани Бохо Цветни Печати Разгореа Ракав Нивоа Возбуда Тече Одмор Висок Половината Повик

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

96" Должина : 126см/49. силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред нарачката. `+ Клучни Зборови Плус Големина Жан Фустан;Венчаници За Жени Плус Големина Невеста;Мајка На Невестата Фустани;Фустан Со Џебови Во Облека;Плус Црни Фустани;Бајка Розова Мини Фустан;Цевка Врвот Фустани;Долги Фустани За Жени Во Облека;Венчаници За Гости Сива Долга;Качулка Фустан Девојки;Фустани За Жени Препи;Ресел Фустани Со Ракавиза Жени;Карирани Фустани За Жени 15$;Латекс Фустан Во Облека;сино-Бел Фустан Во Продавница;Работни Фустани За Жени Канцелариски Професионалец;Целокупен Фустан;Плус Големина Сарафан Плус Големина;Фустан Со Возбуда;Бел Миди Фустан Со Ракави;. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 92-112см/36.Мек и мазен материјал, удобен на допир, дише за носење. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс.57" Должина : 125см/49. Белешка За големина : Достапно ВО S,M,L, XL. Ви благодариме за разбирањето и поддршката!. Услуга-Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме.

Останатите карактеристики

Слични понуди