• Обновено
Детето на моето момче на Картер, плишано плишано месо

Детето на моето момче на Картер, плишано плишано месо

DEN 186.88
Тековен
Во продавницата

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Подгответе се и чувајте го бебето пријатно во ова симпатично сноуф од моето дете на Картер. Целосно изолирано од аспиратор до чизми, ова рикајќи симпатично поштедување на едно парче слоеви лесно над неговите облеки за да го задржи топол и тостичен. Целосно изолирано за дополнително пријатно чувство. Приложени белезници и чизми. 3Д Дино шила на Худ. Надворешно : 100% полиестер Велбоа. Поставена : 100% полиестерски дрес. Машина за перење. Увезени.

Останатите карактеристики

Слични понуди