• Обновено
Супер пријатели Бин Дизајн и Продавници Организатор на играчки од Делта Деца

Супер пријатели Бин Дизајн и Продавници Организатор на играчки од Делта Деца

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Тоа е птица, тоа е авион, тоа е организатор на играчки со мулти-кантари на DC Super Friends од Делта деца што овозможува чистење да лета. Наменето за мали деца со големи имагинации, оваа кул алтернатива за кутии за играчки додава смела боја и вкус на авантура за борба против криминалот во секоја просторија со стилизирана графика на Супермен, Бетмен, Робин, Чудо од жена и блиц. Поддржано од цврста рамка, ова практично парче за складирање има шест канти за играчки на ткаенини во три различни големини за да складира тон играчки. Одлична опција за секоја спална соба, игротека или дневна соба, организаторот на играчки со мулти-кантари на DC Super Friends ќе ги натера децата да се чистат побрзо од брз куршум! DC Super Friends е забавен, стилизиран спин на најголемите супер херои на светот, Супермен, Бетмен, Чудо од жена, Киборг, Флеш и Акваман што им се допаѓа на fansубителите на ДК од сите возрасти. Бидејќи хероите работат заедно за да ги запрат негативците и да го заштитат невиниот, мебел за деца на ДЦ Супер пријатели од Делта Децата, работи за да донесе забавно забавно за играње време, спиење или во секое време помеѓу. Опсег на возраст : Препорачано за возраст од 3+ години. За вентилаторот за суперхерој : Бин за играчки има шарени графики на Супермен, Бетмен, Робин, Флеш и Чудо од жена. Прво ја ставаме безбедноста на вашето дете : Бин ги исполнува или ги надминува сите безбедносни стандарди поставени од CPSC. Издржлива конструкција : Направено од инженерско дрво, цврсто дрво и ткаенина. Големина : Собрани димензии : 24,61? L X 11.81? W X 26.57? H Лесно склопување.

Останатите карактеристики

Слични понуди